אודות grade

מזהה: 813

אתר Grade הינו מאגר עבודות אקדמיות צעיר וחדשני במסגרתו ניתן לרכוש עבודות אקדמיות איכותיות במחיר שווה לכל נפש. 

האתר הוקם בשנת 2019 על ידי צוות של מומחים בתחום כתיבת התוכן האקדמי במטרה להוזיל את עלויות הסיוע הגבוהות ולהנגיש תוכן אקדמי לציבור הרחב.

על רקע ההיכרות עם עולם האקדמיה והאתגרים הכרוכים בכתיבת עבודות, האתר הציב לעצמו מספר עקרונות:

שקיפות – עבור כל עבודה ניתן לראות פרמטרים מלאים ככל שניתן ובהם מצויינים פרטים רלוונטים: מספר מקורות, כמה מילים, כמה מקורות, היקף בעמודים וכיו"ב. בעבודות גדולות יש גם תקציר שמאפשר הצצה אל תוך העבודה.

עבודות עדכניות – מאגר העבודות מתעדכן באופן שוטף בעבודות חדשות מ-5 שנים האחרונות. לא תמצאו כאן עבודות ישנות שאינן רלוונטיות.

עבודות בבלעדיות – כל העבודות באתר הן עבודות שלא ניתן למצוא במקום אחר. ריבוי האתרים בתחום וריבוי כותבי העבודת הביא למצב שבו אתרים רבים מציגים למכירה את אותן העבודות. באתר Grade יש התחייבות מפורשת של כותב העבודה כי לא יעשה שימוש נוסף בעבודה.

מנגנוני חיפוש מתקדמים– באתר מספר רב של מנגנוני חיפוש אשר מאפשרים לקהל לקוחותינו להגיע לעבודה הנכונה ביותר עבורם. כל לקוח יכול למצוא את העבודה הרלוונטית עבורו באמצעות: חיפוש חופשי של שם העבודה, סינון העבודות לפי פרמטרים נבחרים או מנגנון החיפוש המתקדם שמאפשר גם חיפוש בתקצירי העבודות.

איכות העבודות – כל העבודות באתר עוברות בקרה באופן שוטף ועומדות בסטנדרטים האקדמיים בהתאם למסגרת שבה הם הוגשו.

מנגנון ייחודי להקפאת עבודות – בא לך על איזה עבודה?  רוצה להוריד מהאתר ושאף אחד אחר לא יוכל לקנות אותה? אין בעיה. באתר Grade פתוחה בפנייך האפשרות להקפאת העבודה למגוון תקופות בהתאם לצורך – שימושי ביותר!

 

ייתרונות אלו ואחרים מאפשרים לקהל לקוחותינו חווית משתמש טובה יותר, למצוא את העבודה המדוייקת עבורכם ובגדול – שירות יעיל ונוח.

 

אז למה לחכות? העבודה האקדמית הנכונה נמצאת במרחק נגיעה.

 

סרטונים
קצת על אתר גרייד
למה לקנות עבודות באתר גרייד?
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר
לקוח שמעוניין למנוע מכירת עבודה ללקוחות אחרים, יכול לבצע זאת באמצעות הקפאת עבודה לפרק זמן מוגבל. כל מוצר דיגיטלי שנמכר מוקפא מידית ל-48 שעות ללא תשלום. בחלוף 48 שעות, ובמידה ולא רכשת הקפאה נוספת, המוצר הדיגיטלי יהיה זמין לרכישה על ידי משתמשים אחרים, לרבות אפשרויות הקפאה. לכןיש לקחת בחשבון שייתכן שלאחר סיום תקופת ההקפאה, המוצר לא יהיה זמין להקפאה נוספת משום שנרכש על ידי לקוחות אחרים ואף הוקפא על ידם לפרקי זמן ארוכים.

לא ניתן לרכוש מוצרים שהם בתקופת ההקפאה.