שירי הביטלס

מזהה: 3016

שירי הביטלס החלו לקבל ממד ביקורתי יותר ויותר ככל שהתקדמו בשנים. דוגמא טובה לכך ניתן לשמוע בשיר הזה שהוא למעשה ביקורת כלכלית חברתית על מפלגת הלייבור. השיר למעשה פונה נגד שיעור המס הגבוה אשר מקשה על החיים של תושבי בריטניה.  לאחר שלטון רב שנים  שבו שלטו השמרנים עלתה מפלגת הלייבור לשלטון ב1964 בסיסמאות אשר נועדו לנצל את תחושת המהפכה של שנות השישים.

עם עלייתם לשלטון הם היו צריכים לממן את המהפכה הטכנולוגית של המודרניזציה ועל כן הטילו מסים גבוהים בבריטניה על מנת לממן את הפעולות הללו (היילברונר, 2008). השיר נכתב בשנת 1966 כביקורת נגד כך שהמפלגה עלתה לשלטון בשל אותם הבטחות אבל למעשה הקשתה על החיים של תושבי בריטניה לא פחות ואף יותר מאשר מפלגת השמרנים המסורתית. שנה לאחר מכן הצליחה מפלגת הלייבור לאזן את המצב הכלכלי ואנשי המפלגה הבטיחו כי המדיניות הכלכלית של הלייבור לא תפגע יתר על המידה באיכות החיים של צעירי בריטניה וגם בתרבות הצריכה והבילוי שלהם( היילברונר, 2008).

בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר
לקוח שמעוניין למנוע מכירת עבודה ללקוחות אחרים, יכול לבצע זאת באמצעות הקפאת עבודה לפרק זמן מוגבל. כל מוצר דיגיטלי שנמכר מוקפא מידית ל-48 שעות ללא תשלום. בחלוף 48 שעות, ובמידה ולא רכשת הקפאה נוספת, המוצר הדיגיטלי יהיה זמין לרכישה על ידי משתמשים אחרים, לרבות אפשרויות הקפאה. לכןיש לקחת בחשבון שייתכן שלאחר סיום תקופת ההקפאה, המוצר לא יהיה זמין להקפאה נוספת משום שנרכש על ידי לקוחות אחרים ואף הוקפא על ידם לפרקי זמן ארוכים.

לא ניתן לרכוש מוצרים שהם בתקופת ההקפאה.