כנגד הרבה שטויות הקשורות למרמלשטיין, טרזין, מועצת היהודים, חיי היהודים במהלך השואה - תרגום

מזהה: 7958
מאמר חם

נכתב על ידי: וולף מרמלשטיין

המסמך הבא יענה על מספר רב של שאלות נפוצות הנשאלות במיוחד על ידי אנשים שלא היו בתקופה החשוכה הזאת, לגבי דמותו ומעשיו של בנימין מרמלשטיין בשלב ראשון בווינה ולאחר מכן בטרזין. תשובות מלאות לשאלות אלו דורשות לדון באופן כללי בתנאים האמיתיים בטרזין ובבעיית מועצת היהודים.

מניסיונו המר של כותב המאמר, אותן שאלות נשאלות שוב ושוב ללא הכרת התנאים ההיסטוריים של האירועים שהתרחשו בתקופה אפלה זאת כאשר בעלי תפקידים רשמיים יהודיים בעלי רקע ציוני או דתי, לא היו בעלי הכנה מספקת לעמוד בפני פושעים אמיתיים כדוגמת אנשי הס"ס ומשתפי הפעולה שלהם בהונגריה, סלובקיה, רומניה צרפת ועוד מדינות.

ובכלל, שאלות ותשובות הקשורות לתקופה אפלה זאת צריכות לקחת בחשבון את הייחודיות של השואה. הרדיפה הראשונה בהיסטוריה שממנה אנשים לא יכלו להימלט, אפילו לא על ידי המרה לנצרות. בעמודים הבאים ייענו שאלות שגרתיות הנשאלות לעתים תכופות בהתאם לכלל " מי שלא היה שם לא יכול לאמר באמת מה קרה שם".

האם מועצות היהודים ידעו על היישום של "הפתרון הסופי" ותאי הגזים?

פקידים ובעלי תפקידים ציבוריים בווינה, ברלין, פראג וטרזין לא ידעו דבר על המשמעות האמיתית של "הפתרון הסופי" או על נושא תאי הגזים.

טענות של אנשים לגבי הניסיונות לעדכן את בעלי התפקידים היהודיים לגבי מה שמתרחש במזרח הינן חסרות בסיס מכיוון שזה היה מסוכן ביותר ל"ארי" להיות בקשר עם יהודי ללא אישור הס"ס. 

25.00 ₪
סוג עבודה:
סיכום מאמר
סוג מחקר:
עיוני
תגיות:
היסטוריה
שנת הגשה:
2020
מספר מילים:
3376
היקף עמודים:
7
מספר מקורות:
1
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר
לקוח שמעוניין למנוע מכירת עבודה ללקוחות אחרים, יכול לבצע זאת באמצעות הקפאת עבודה לפרק זמן מוגבל. כל מוצר דיגיטלי שנמכר מוקפא מידית ל-48 שעות ללא תשלום. בחלוף 48 שעות, ובמידה ולא רכשת הקפאה נוספת, המוצר הדיגיטלי יהיה זמין לרכישה על ידי משתמשים אחרים, לרבות אפשרויות הקפאה. לכןיש לקחת בחשבון שייתכן שלאחר סיום תקופת ההקפאה, המוצר לא יהיה זמין להקפאה נוספת משום שנרכש על ידי לקוחות אחרים ואף הוקפא על ידם לפרקי זמן ארוכים.

לא ניתן לרכוש מוצרים שהם בתקופת ההקפאה.