השימוש שמבצע גארסיה מארקס בז'אנר 'ריאליזם הקסום'

מזהה: 7935
מאמר חם

תמצית מאמר

 

Geetha, B.J. (2010). "Magic Realism in Gabriel Garcia Marquez’s One Hundred Years of Solitude". Rupkatha Journal on Interdisciplinary Studies in Humanities, Vol 2, No 3, 345-349.

 

במאמר זה, מתארת החוקרת את השימוש שמבצע גארסיה מארקס בז'אנר 'ריאליזם הקסום', במסגרתו דברים מוזרים, מפחידים ו'פנטסטיים' מתוארים כחלק בלתי נפרד מן השגרה הריאליסטית. באופן זה, החוקרת מתארת כי גארסיה מארקס מטשטש בין הריאלי לפנטסטי וכי 'טשטוש' זה מסייע לו להגיב באופן ביקורתי על האופי של הפוליטיקה הלטינו-אמריקאית באמצע שנות השישים בקולומביה. הדבר נעשה על ידי הדגשה של אבסורד, הכחשה וחזרה על טרגדיות המאפיינים חברה זו, והשילוב בין מיתוסים, אגדות ותרבות 'קודש' של החברה לצד טכנולוגיה ומודרניות ששוכנים זה לצד זה ומאפיינים אותה.

0.00 ₪
סוג עבודה:
סיכום מאמר
סוג מחקר:
עיוני
תגיות:
מדעי המדינה ויחבל
שנת הגשה:
2018
מספר מילים:
175
היקף עמודים:
1
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר
לקוח שמעוניין למנוע מכירת עבודה ללקוחות אחרים, יכול לבצע זאת באמצעות הקפאת עבודה לפרק זמן מוגבל. כל מוצר דיגיטלי שנמכר מוקפא מידית ל-48 שעות ללא תשלום. בחלוף 48 שעות, ובמידה ולא רכשת הקפאה נוספת, המוצר הדיגיטלי יהיה זמין לרכישה על ידי משתמשים אחרים, לרבות אפשרויות הקפאה. לכןיש לקחת בחשבון שייתכן שלאחר סיום תקופת ההקפאה, המוצר לא יהיה זמין להקפאה נוספת משום שנרכש על ידי לקוחות אחרים ואף הוקפא על ידם לפרקי זמן ארוכים.

לא ניתן לרכוש מוצרים שהם בתקופת ההקפאה.